top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraHikomikos

Hikomikos na Polish Cardshow 2024 Stadion PGE Narodowy (18 sierpnia)

Oficjalnie ogłaszam, że po zeszłorocznym sukcesie w tym roku również zostałem wystawcą na Polish Card Show 2024!


Na miejscu będziecie mogli kupić odemnie najrzadsze karty, Boostery, kolekcjonerskie boxy, zabawki, gry a także odebrać osobiście zamówienia złożone na priv do 15 sierpnia.

Stanowisko Hikomikosa na Polish Card Show 2023
Polish Card Show to coroczne wydarzenie, które zgromadzi kolekcjonerów i entuzjastów wszystkiego, co związane z kartami kolekcjonerskimi. Event będzie obejmował szeroką gamę kart kolekcjonerskich i pamiątek ze wszystkich sportów, takich jak: piłka nożna, futbol amerykański, koszykówka, UFC i baseball.  Nie zabraknie też popularnych franczyz takich jak Pokemon, Magic: The Gathering i Yu-Gi-Oh!


Organizatorem wydarzenia jest kolekcjonerski sklep Big Cards Hobby Store (www.bigcards.pl) a głównym sponsorem znany wszystkim TOPPS!

Uczestnicy Polish Card Show będą mogli znaleźć wyjątkowo rzadkie i unikalne karty oraz spotkać i nawiązać relacje z innymi kolekcjonerami, w tym również brać udział w zakupach i wymianach swoich kolekcjonerskich zasobów. Atmosferę wzmocnią gościnne występy Waszych ulubionych influencerów, profesjonalistów branżowych, uwielbianych sportowców i specjalne wydarzenia, takie jak rozdania i konkursy.


Zapraszamy uczestników Card show do przestronnej ponad 900 metrowej sali na PGE NARODOWYM w Warszawie, zapewniając wystawcom i gościom dużo przestrzeni do przeglądania kolekcji i interakcji z pozostałymi uczestnikami. To wyjątkowa okazja dla fanów kart kolekcjonerskich w Polsce, aby spotkać się i podzielić swoją pasją do hobby.

 

Mamy również nadzieję zainteresować i zaprosić na to unikalne w swoim charakterze wydarzenie osoby, które chciałyby poznać świat kolekcjonerskich kart. Mile widziane są całe rodziny i większe grupy.  Nie musisz być aktywnym kolekcjonerem, aby wziąć udział w Polish Card Show. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o hobby, zobaczyć fajne pamiątki lub po prostu doświadczyć nostalgii związanej z kolekcjonerstwem, możesz do nas dołączyć 18.08.2024r.

W tym roku wejście na wydarzenie będzie całkowicie darmowe, zaznaczamy jednak, że na wydarzenie będzie mogła wejść ograniczona liczba osób

 

Do zobaczenia na miejscu!

1. Gdzie odbędzie się Polish Card Show 2024?

Polish Card Show 2024 odbędzie się w wyjątkowym miejscu – PGE NARODOWY w Warszawie

2. W jakich godzinach odbędzie się event?

18 sierpnia od 10:00 do 17:00

3. Od której godziny mogą wejść Wystawcy i Sponsorzy?

Sponsorzy i Wystawcy mogą wejść od godziny 8:30.

4. Czy w pobliżu jest parking?

Na PGE Narodowym znajduje się płatny parking.

5. Jak możemy zostać sponsorem Polish Card Show?

Sprawdź sekcję “Sponsorzy” na naszej stronie internetowej, a następnie wyślij nam e-mail na adres info@polishcardshow.eu, aby omówić możliwości współpracy.

6. Jak się z nami skontaktować?

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub wyślij nam e-mail na adres info@polishcardshow.eu

7. Gdzie możemy śledzić aktualizacje dotyczące Polish Card Show?

Możesz zapisać się na nasz newsletter lub śledzić nas na naszych social mediach(instagram, facebook).

8. Ile Kosztuje wejście na Polish Card Show 2024

W tym roku wejście na event będzie całkowicie darmowe! 


60 wyświetleń0 komentarzy

Коментари


New Project (98)
New Project (97)
New Project (95)
bottom of page